top of page

Регламент
проведення 90 DAYS CHALLENGE
Дата, місце проведення
Дата: 08.05.23–08.08.23 
Місце: по всьому світу
Мета Змагання
90 DAYS CHALLENGE (далі — челлендж) проводиться з метою популяризації спорту, а також:
пропаганди здорового способу життя;
трансформації тіла та прокачки витривалості;
мотивації аудиторії та досягнення нею поставлених цілей;
схуднення
Організатори 
Організатором челленджу виступає спортивне об’єднання «Seaside Runners ODS», а саме: 
Волобуєв Олексій  тел. 0732199616
Волобуєва Ольга  тел. 0936357733
Базові правила проведення челленджу
Організатор челленджу залишає за собою право вносити зміни в програму Змагання. 
Організатор челленджу залишає за собою право змінювати кількість та категорії переможців.
Організатор челленджу залишає за собою право змінювати призовий фонд.
Здоров’я
Кожен учасник добровільно бере участь у челленджу, визнаючи всі можливі ризики для власного здоров’я під час і після його закінчення.
Дисципліни
Біг
Категорія «Новачок»
До даної категорії відносяться учасники, місячний об’єм яких не перевищує 300 км
Категорія «Про»
До даної категорії відносяться учасники, місячний об’єм яких перевищує 300 км
Планка
Категорія «Новачок»
Новачки — ті учасники, які не виконували дану вправу ніколи або виконували декілька разів і не практикують її у повсякденному житті. Старт з 20 секунд.
Категорія «Про»
Професіонали — ті учасники, які практикують дану вправу у повсякденному житті (3 і більше разів на тиждень), або впевнені в своїх силах і готові перейти в категорію «Про». Старт з 3 хвилин.
Віджимання від підлоги
Категорія «Новачок»
Новачки — ті учасники, які не виконували дану вправу ніколи або виконували декілька разів і не практикують її у повсякденному житті. Можна віджиматись з колін.
Категорія «Про»
Професіонали — ті учасники, які практикують дану вправу у повсякденному житті (3 і більше разів на тиждень), практикують різні стилі віджимання (кулаки, пальці, кільця тощо), або впевнені в своїх силах і готові перейти в категорію «Про».
Берпі 
Категорія «Новачок»
Новачки — ті учасники, які не виконували дану вправу ніколи або виконували декілька разів і не практикують її у повсякденному житті. 
Категорія «Про»
Професіонали — ті учасники, які практикують дану вправу у повсякденному житті (3 і більше разів на тиждень), постійні учасники забігів з перешкодами (Race Nation, Spartan Race тощо), або впевнені в своїх силах і готові перейти в категорію «Про».
Програма 
1-ий етап (30 днів) біг + планка
2-ий етап (30 днів) біг + віджимання
3-ий етап (30 днів) біг + берпі
Умови виконання вправ та звіт
Біг
В залік йдуть будь які бігові вправи загальним темпом до 9:00 хв/км. Для звіту підходить скрін або фото зі смарт-браслету, годинника, додатку Strava, Polar, Garmin, або будь якого іншого додатку, де можна побачити дату, час та темп. 
Звітуватись треба кожного дня, коли ви бігали, скидаючи скрін в телеграм канал челенджу.
Планка
Категорія «Новачок»
Виконання вправи відбувається на прямих руках (за бажанням — на ліктях), при цьому дотримується техніка виконання (руки розташовуємо під кутом 90‘ відносно плечей), ступні з широкою постановкою (полегшений варіант), спина рівна, коліна не згинаються. Намагаємося тримати пряму лінію по всьому тілу.
Час виконання вправи для заліку — згідно таблиці, яка додається до Регламенту.
Кожного тижня, а саме в Неділю, учасник надсилає контрольне відео виконання вправи в чат учасників, без його монтажу, прискорення та інших видів редагування, в якому буде чітко видно час початку та кінець виконання вправи.
Категорія «Про»
Виконання вправи відбувається ЛИШЕ на зігнутих в ліктьових суглобах руках, при цьому дотримується техніка виконання (лікті розташовуємо під кутом 90‘ відносно плечей), ступні разом, спина рівна, коліна не згинаються. Тримаємо пряму лінію по всьому тілу. Можна поєднувати як динамічну, так і статичну планку. (без відпочинку)
Час виконання вправи для заліку — згідно таблиці, яка додається до Регламенту.
Кожного тижня, а саме в Неділю, учасник надсилає контрольне відео виконання вправи в чат учасників, без його монтажу, прискорення та інших видів редагування, в якому буде чітко видно час початку та кінець виконання вправи.
Віджимання від підлоги
Категорія «Новачок»
Виконання вправи відбувається на прямих руках (за бажанням — з колін), при цьому потрібно дотримуватись загальної техніки віджимання. Кількість раз та підходів згідно таблиці, наданої організаторами. Кожного тижня, а саме в Неділю, учасник надсилає контрольне відео виконання вправи в Чат учасників, без його монтажу, прискорення та інших видів редагування, в якому буде чітко техніку виконання вправи.
Категорія «Про»
Виконання вправи відбувається тільки на прямих руках, при цьому потрібно дотримуватись загальної техніки віджимання. Кількість раз та підходів згідно таблиці, наданої організаторами. Кожного тижня, а саме в Неділю, учасник надсилає контрольне відео виконання вправи в чат учасників, без його монтажу, прискорення та інших видів редагування, в якому буде чітко видно техніку виконання вправи.
Берпі
Категорія «Новачок»
Тримаючи тіло прямим від голови до п’ят, зробіть одне віджимання. Пам’ятайте, що спина не повинна провисати, а попа — стирчати вгору. Відштовхнувшись ногами, поверніться у вихідне положення. Встаньте і витягніть руки над головою. Кожного тижня, а саме в Неділю, учасник надсилає контрольне відео виконання вправи в чат учасників, без його монтажу, прискорення та інших видів редагування, в якому буде чітко видно техніку виконання вправи.
Категорія «Про»
Тримаючи тіло прямим від голови до п’ят, зробіть одне віджимання. Пам’ятайте, що спина не повинна провисати, а попа — стирчати вгору. Відштовхнувшись ногами, поверніться у вихідне положення. Встаньте, зробіть невеличкий стрибок та хлопок руками над головою. Кожного тижня, а саме в Неділю, учасник надсилає контрольне відео виконання вправи в чат учасників, без його монтажу, прискорення та інших видів редагування, в якому буде чітко видно техніку виконання вправи.
Стартові пакети
Всім учасникам надається медаль та онлайн диплом після завершення челленджу. 
Реєстрація учасників
Реєстрація учасників буде проходити до кінця челленджу. При цьому, якщо вже пройшов один з етапів, учасник не може претендувати на призи в даній дисципліні. При реєстрації не на весь челлендж, а тільки на один з етапів, учасник має право приймати участь і далі, але без претендування на призи. 
Реєстрація на сайті: https://forms.gle/wCiDQvWF4tfFocQD9
Учасники допускаються до змагань за умови належної і своєчасної реєстрації на змагання.
Організатор змагань має право призупинити або повністю закрити реєстрацію без попередження в разі досягнення ліміту учасників.
Учасник вважається зареєстрованим, якщо він заповнив заявку учасника та оплатив участь.
Реєстрація учасника анулюється, якщо в реєстрації їм були надані неточні або неправдиві дані.
Особисті дані
Кожен учасник челленджу згоден на використання його особистих даних, фото, відео матеріалів з його участю і без узгодження з ним для реклами заходу без будь-якої компенсації з боку організатора.
Всі фото і відео матеріали челленджу, доступні організатору, можуть бути використані організатором змагань як допоміжні документи, що підтверджують точність результатів змагань і випадки порушення правил змагань.
Протести і претензії. Терміни подачі протестів і претензій
Учасник має право подати протест або претензію впродовж 24 годин після публікації попередніх результатів, які розглядаються орг комітетом.
Протест подається в письмовому вигляді. 
До протестів і претензій можуть належати:
Протести і претензії, що впливають на розподіл призових місць;
Протести і претензії, що стосуються неточності у вимірі часу;
Протести і претензії, що стосуються виконання вправ з помилками;
Протести і претензії, що вказують на обман організаторів та інших учасників.
Під час подачі претензії необхідно вказати наступні дані:
Прізвище та ім’я (анонімні претензії не розглядаються);
Суть претензії (у чому полягає претензія);
Матеріали, які доводять помилку (фото, відеоматеріали);
Претензії приймаються лише від учасників челленджу.
Дискваліфікація
Суддівська колегія залишає за собою право дискваліфікувати учасника в разі, якщо:
Учасник замість бігу використовував велосипед, самокат, ролики тощо;
Замість учасника, вправу робила інша особа;
Учасник агресивно поводиться з організаторами, або іншими учасниками у чаті змагань.
Нагородження
Біг
Визначення переможця по категоріях відбуватиметься на 90-й день челленджу, згідно якого серед учасників категорії «Новачок» та «Про» перемогу отримає той учасник, який набігає найбільшу кількість км. 
Переможці (1 місце) та призери (2,3 місце) серед чоловіків та жінок окремо в категорії «біг» — як серед «Новачків» так і серед «Про» отримають пам’ятні призи та грамоти*
Планка
Визначення переможця по категоріях відбуватиметься на 30-й день челленджу, після здачі екзамену, згідно якого серед учасників категорії «Новачок» та «Про» перемогу отримає той учасник, який зробить вправу найдовше. 
Переможці (1 місце) та призери (2,3 місце) серед чоловіків та жінок окремо в категорії «планка» — як серед «Новачків» так і серед «Про» отримають пам’ятні призи та грамоти*
Віджимання від підлоги
Визначення переможця по категоріях відбуватиметься на 30-й день челленджу, після здачі екзамену, згідно якого серед учасників категорії «Новачок» та «Про» перемогу отримає той учасник, який зробить найбільшу кількість віджимань за 1 підхід без відпочинку. Відпочинком вважається пауза не більше 2 секунд.
Переможці (1 місце) та призери (2,3 місце) серед чоловіків та жінок окремо в категорії «віджимання» — як серед «Новачків» так і серед «Про» отримають пам’ятні призи та грамоти*
Берпі
Визначення переможця по категоріях відбуватиметься на 30-й день челленджу, після здачі екзамену, згідно якого серед учасників категорії «Новачок» та «Про» перемогу отримає той учасник, який зробить найбільшу кількість берпі за 2 хвилини. Переможці (1 місце) та призери (2,3 місце) серед чоловіків та жінок окремо в категорії «берпі» — як серед «Новачків» так і серед «Про» отримають пам’ятні призи та грамоти*
* під призами розуміються подарунки, вартість яких розраховується з урахуванням кількості учасників та їх внесків.
** загалом передбачено 48 призерів, але організатор залишає за собою право зменшити вартість призів та кількість призерів у разі недостатньої кількості учасників для покривання організаційних витрат.
*** при достатньої кількості учасників, організатори перерахують на ЗСУ частину коштів, яка залишиться після всіх організаційних витрат

bottom of page