top of page

Повернення і відшкодування коштів 

Будь ласка, уважно прочитайте цей розділ, оскільки він регулює використання вами даного веб-сайту (далі «Сайт»).

Використовуючи Сайт, ви погоджуєтеся з ними, а уразі незгоди – не можете його використовувати.

Ми можемо, час від часу, змінювати правила повернення коштів, публікуючи виправлену версію тут, при цьому, продовжуючи використовувати Сайт, ви приймаєте будь-які такі зміни. Ми залишаємо за собою право змінити будь-який аспект самого сайту в будь-який час.

Повернення коштів при реєстрації на змагання 

          1.1 Онлайн-платежі, пов'язані з реєстрацією на змагання, пожертвами і покупками на цьому Сайті, якщо інше не зазначено окремим регламентом змагання, поверненню не підлягають.

          1.2 Якщо організатор змагання пропонує можливість повернення коштів за реєстрацію на змагання, кошти підлягають поверненню тільки до дати закриття реєстрації для конкретного змагання, на яке ви реєструвалися. Після цієї дати повернення коштів не допускається. Якщо повернення можливе, то воно буде проведено за допомогою онлайн-платежу або організатор має повернути кошти на використану під час реєстрації платіжну карту. Зверніть увагу, що при поверненні коштів стягується адміністративна плата в розмірі 5% від суми повернення.

          1.3 У разі скасування або перенесення дати і часу змагання організатором, повернення коштів здійснюється на розсуд організаторів змагання. Для вирішення питання щодо повернення коштів, пов'язаних з перенесеними змаганнями, ми зв'яжемося з вами як можна швидше, як тільки стане відома нова дата і час.

          1.4 Повернення коштів, пов'язаних з перенесеними і скасованими змаганнями, якщо це передбачено організаторами, здійснюється або на платіжну карту, з якої відбувалася реєстрація на дане змагання, або, при узгодженні з учасником, який сплатив внесок, на зазначену останнім платіжну карту.

          1.5 Щоб скасувати реєстрацію на змагання, якщо таке скасування передбачено організаторами змагання, зв'яжіться з ними, використовуючи контактні дані організаторів на сторінці реєстрації на дане змагання. Якщо у вас виникають труднощі, ви можете звернутися в нашу службу підтримки за адресою: seaside.runners.ods@gmail.com

bottom of page